Impreza w limuzynie | Kraków, Katowice i Śląsk - Royal Ride

Menu

Impreza w limuzynie

Poczuj się jak prawdziwy VIP i razem z nami zorganizuj imprezę w limuzynie. Spędzasz z przyjaciółmi wieczór kawalerski lub wieczór panieński, chcesz z klasą zajechać wraz ze znajomymi na studniówkę? Pamiętaj, nasze długie limuzyny czekają właśnie na Ciebie! I niezależnie czy to Kraków, Katowice (Śląsk) lub inna lokalizacja na południu, podróżując limuzyną Hummer, Chryslerem bądź Bentleyem, z Royal Ride zawsze czeka Cię doskonała zabawa.

Limuzyna na wieczór kawalerski lub wieczór panieński
Limuzyna na wieczór kawalerski lub wieczór panieński
Limuzyna na studniówkę
Limuzyna na studniówkę
VIP limuzyna na imprezę
VIP limuzyna na imprezę

Limuzyny imprezowe

To Ty wybierasz swoją limuzynę! Zadbaliśmy o to, abyś sam mógł podjąć decyzję, która z nich będzie dla Was najlepsza. Obsługujemy nie tylko wieczory kawalerskie i panieńskie czy studniówki, ale również innego rodzaju imprezy okolicznościowe. W Royal Ride zawsze jesteśmy otwarci na nowe i kompletnie szalone pomysły.

Wybierz Swoją limuzynę

Dodatkowe emocje

Jeżeli mocno elektryzująca i odpowiednio zakrapiana impreza to dla Ciebie za mało, śmiało możemy podkręcić emocje. W limuzynie zaahipnotyzuje Was wtedy swoimi zmysłowymi ruchami profesjonalna tancerka lub tancerz. A jeśli i to wciąż nie przyspiesza bicia Twojego serca, to dodamy do tego jeszcze większą dawkę zmysłowych emocji. Wybierz Forda Excursion, a w środku powitają Cię dwie atrakcyjne tancerki (lub dwaj przystojni tancerze).

Zobacz Chryslera 300C max. 14 osób
Zobacz Forda Excursion max. 8 osób
Przekonaj się, czym jest prawdziwy luksus Wybierz swoją limuzynę
  • ${error}
Zamówienie

W przypadku dodatkowych pytań skontaktuj się z nami

+48 500-860-960

office@royalride.pl