Menu

Impreza w limuzynie

Poczuj się jak prawdziwy VIP i razem z nami zorganizuj imprezę w limuzynie. Spędzasz z przyjaciółmi wieczór kawalerski lub wieczór panieński, chcesz z klasą zajechać wraz ze znajomymi na studniówkę? Pamiętaj, nasze limuzyny na wynajem czekają właśnie na Ciebie! I niezależnie czy to Kraków, Katowice (Śląsk) lub inna lokalizacja na południu, podróżując limuzyną Hummer, Chryslerem bądź Bentleyem, z Royal Ride zawsze czeka Cię doskonała zabawa.

Limuzyna na wieczór kawalerski lub wieczór panieński
Limuzyna na wieczór kawalerski lub wieczór panieński
Limuzyna na studniówkę
Limuzyna na studniówkę
VIP limuzyna na imprezę
VIP limuzyna na imprezę

Imprezowa limuzyna - nawet 20 osób w Hummerze!

To Ty wybierasz swoją limuzynę! Zadbaliśmy o to, abyś sam mógł podjąć decyzję, która z nich będzie dla Was najlepsza. Obsługujemy nie tylko wieczory kawalerskie i panieńskie czy studniówki, ale również innego rodzaju imprezy okolicznościowe. W Royal Ride zawsze jesteśmy otwarci na nowe i kompletnie szalone pomysły. Sprawdź naszą ofertę limuzyn.

Wynajem limuzyny Kraków, Katowice i więcej
Impreza w limuzynie już od 400 PLN

Limuzyna Hummer - podkręć temperaturę!

Jeżeli mocno elektryzująca i odpowiednio zakrapiana impreza to dla Ciebie za mało, śmiało możemy podkręcić emocje. W imprezowej limuzynie zahipnotyzuje Was wtedy swoimi zmysłowymi ruchami profesjonalna tancerka lub tancerz. A jeśli i to wciąż nie przyspiesza bicia Twojego serca, to dodamy do tego jeszcze większą dawkę zmysłowych emocji. Wybierz limuzynę Hummer, a w środku powitają Cię dwie atrakcyjne tancerki (lub dwaj przystojni tancerze).

Odkryj limuzynę Hummer Największa limuzyna w Krakowie
Przekonaj się, czym jest prawdziwy luksus Wybierz swoją limuzynę
  • ${error}
Zamówienie

W przypadku dodatkowych pytań skontaktuj się z nami

+48 500-860-960

office@royalride.pl