Menu

Limuzyna Kraków

Poznaj królewską flotę najlepszych limuzyn Royal Ride i przekonaj się, jak smakuje prawdziwy luksus. Zadbamy o Twój komfort, odpowiedni nastrój oraz niepowtarzalną zabawę. Daj się ponieść emocjom i poczuj się jak gwiazda w naszej limuzynie Kraków!

Limuzyna Hummer Black

20 osób / EXTREME LINE

Limuzyna Hummer Black

Już od 800 PLN

Długo wyczekiwana czarna limuzyna Hummer w najdłuższej wersji wreszcie w całej okazałości dostępna na wynajem. Rozgość się we wnętrzu największej imprezowej limuzyny w Krakowie!

Zobacz szczegóły


Pozostałe limuzyny na wynajem dostępne w Krakowie

Jeśli szukasz sposobu na urozmaicenie swojej imprezy, uroczystości lub podróży, wynajem limuzyny w Krakowie może być idealnym rozwiązaniem. Przejazd limuzyną z Royal Ride to nie tylko maksimum prestiżu, ale też komfortu i wygody.

Zaproś do limuzyny swoich znajomych i urządźcie niezapomniany before przed wypadem na miasto.

Wybierz swoją limuzynę spośród takich modeli jak największa w Krakowie limuzyna Hummer, Chrysler, Bentley czy Ford. Każda limuzyna jest obsługiwana przez profesjonalnego szofera, który zadba o bezpieczeństwo i komfort Twojej podróży. Możesz też skorzystać z dodatkowych usług, takich jak np. dopasiony barek w limuzynie, szampan.

Wynajem limuzyny w Krakowie jest prosty i szybki. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz limuzyny na ślub, wieczór panieński lub kawalerski, urodziny, studniówkę czy imprezę firmową, Royal Ride zapewni Ci niezapomniane przeżycia i luksus na najwyższym poziomie.

Jak zarezerwować limuzynę w Krakowie?

Aby zarezerwować limuzynę w Krakowie, wystarczy zadzwonić pod numer +48 500-860-960 lub wypełnić formularz rezerwacji limuzyny. Następnie otrzymasz potwierdzenie rezerwacji limuzyny.

Jakie są ceny wynajmu limuzyny w Krakowie?

Ceny wynajmu limuzyny w Krakowie zależą od wielu czynników, takich jak model pojazdu, czas trwania usługi, ilość osób, odległość dojazdu czy dodatkowe opcje. Przykładowo, wynajem najtańszej limuzyny w naszej ofercie — białego Chryslera zaczyna się już od 400 zł. Natomiast wynajem najdłuższej limuzyny, czyli czarnego Hummera to koszt od 800 złotych. Możesz sprawdzić dokładne ceny usług na stronach poszczególnych limuzyn powyżej.

Ile osób może jechać w limuzynie?

Ilość osób, które mogą jechać w limuzynie, zależy od modelu pojazdu. Największą pojemność ma czarny Hummer, który pomieści aż 20 osób. Pozostałe modele mogą pomieścić maksymalnie od 8 do 14 osób.

Cennik wynajmu limuzyny w Krakowie

Podane poniżej ceny dotyczą usługi impreza w limuzynie (City Tour) w pakiecie Standard.

LimuzynaMaksymalna liczba pasażerówCena
Hummer (czarna)20od 800 zł
Hummer (biała)14od 700 zł
Ford (biała)12od 700 zł
Bentley (czarna)10od 500 zł
Chrysler (biała)8od 400 zł
Wynajem limuzyny w Krakowie — cennik

Ceny dla pozostałych usług takich jak np. transfery lotniskowe znajdziesz na stronach poszczególnych limuzyn.

Limuzyna Kraków

Mamy nie tylko długie limuzyny - elegancja w tradycyjnym wydaniu

Potrzebujesz czegoś mniej szalonego? Żaden problem – Royal Ride to nie tylko luksusowe, w pełni ekskluzywne limuzyny. W naszych garażach parkujemy też nieco mniejsze pojazdy, które zahipnotyzują Cię swoją elegancją i przyjemnością z jazdy.

Auto na wesele
już od 549 PLN

Przekonaj się, czym jest prawdziwy luksus Wybierz swoją limuzynę
  • ${error}
Zamówienie

W przypadku dodatkowych pytań skontaktuj się z nami

+48 500-860-960

office@royalride.pl