Menu

Transfery lotniskowe

Wpadasz do Krakowa porządnie się rozerwać? Zacznij już od samego transferu lotniskowego. Punktualnie odbierzemy Ciebie i Twoich przyjaciół z lotniska Balice, dowożąc Was do hotelu limuzyną Hummer lub inną wybraną przez Ciebie. A po zakończeniu Waszego imprezowego pobytu w mieście zadbamy także o to, abyście o czasie zdążyli na samolot z Kraków Airport.

Transfer lotniskowy limuzyna

Imprezowy transfer Kraków Balice

Zorganizujemy dla Ciebie tradycyjny transfer lotniskowy, ale zawsze chcemy, abyś doskonale się z nami bawił. Dlatego z ogromną przyjemnością zajedziemy na lotnisko jedną z naszych limuzyn z odpowiednio zaopatrzonym barkiem. Czy warto tracić czas, jeżeli imprezę można rozpocząć od razu po opuszczeniu samolotu?

  • Zabieramy bagaż podręczny
  • Wypełniamy barek alkoholem
  • Zapewniamy niezapomnianą imprezę

Obsługiwane lotniska

  • Kraków-Balice
  • Katowice-Pyrzowice
  • Warszawa-Okęcie
  • Wrocław-Strachowice

Wybierz swoją limuzynę i zapytaj o wycenę transferu z wybranego lotniska.

Kraków - Balice

Limuzyna Hummer Black

Już od 1200 PLN

Zobacz limuzynę

Zobacz ofertę samochodów

Wygoda i punktualność

Przylatujesz do Polski w mniejszym gronie i nie potrzebujesz ekstrawaganckiej limuzyny? Jesteśmy na to przygotowani i niezwłocznie wyślemy po Ciebie na lotnisko jeden z naszych tradycyjnych pojazdów w postaci jednego z naszych mniejszych samochodów (sedanów).

Limuzyna z szoferem w Krakowie - Mercedes Limuzyna z szoferem w Krakowie - Mazda

Zobacz ofertę samochodów

Transfery międzymiastowe

Twoje spotkanie biznesowe w innym mieście albo niespodziewana impreza w innej części Polski to dla nas żadna przeszkoda. Poza transferami lotniskowymi, zajmujemy się także transferami międzymiastowymi. Z przyjemnością zawieziemy Ciebie i Twoją ekipę np. do Zakopanego czy Warszawa albo dowieziemy Was w fantastycznych nastrojach na właściwą część imprezy do Energy 2000. Wejście z przytupem gwarantowane!

Przekonaj się, czym jest prawdziwy luksus Wybierz swoją limuzynę
  • ${error}
Zamówienie

W przypadku dodatkowych pytań skontaktuj się z nami

+48 500-860-960

office@royalride.pl